8. etapa trailového poháru

IMG_3566

Královská atletická disciplína přivítá první závodníky už příští týden.

Minulá trasa leč byla krátká, byla výživná. Ohlasy byly opět velmi pozitivní a my za ně děkujeme.

Jsme rádi, že vás baví běžet tento pohár a postupně se blížíme do velkého finále. Pokud jste si mysleli, že tuto trasu projedete na kole, tak v tomto marastu to opravdu nepůjde.

Všichni jsme si přáli Vánoce na sněhu a poslední etapu si užít v čerstvém sněhu s čistými botami, ale asi i tentokrát to nedopadne.

Začátek trasy bude u královny brněnských vod - přehrady a cíl poprvé na stejném místě ;). Trasa povede přes Šmelcovnu, kde se můžete občerstvit (vezměte si hotovost). Terén je místy náročný, ale většina trasy je tvrdá a běhatelná. Neměří však přesně maratonskou vzdálenost, ale "jen" 41,4 Km a stoupáte 826 metrů. Věříme, že si to užijete ze vším všudy. Vezměte si terénní boty, svačinu, pití a vyrazte za dobrodružstvím.

Připomínáme, že trasu je možné proběhnout až do 10. ledna 2020.

Kompletní itinerář zde: 8. Maraton

Přejeme všem krásné Vánoce a vběhněte do nového roku pravou nohou!