Darčin příběh #jetonanohu

Můžeš hrát fair play sebe víc, ale život k tobě nemusí být fér

TMP00141

Někdy prostě člověk dostane od života takovou facku, že se z ní jen stěží dá postavit na vlastní nohy. To se stalo i naší kamarádce Darči. Ta už se bohužel na obě vlastní nohy nepostaví, ale můžeme ji pomoct opět běhat po dvou. 

Teď si asi kladete otázku, co se stalo? 

Jednoho dne Darča jela na koloběžce a měla dost nepříjemnou srážku s autem. Tady to vše teprve začíná! Po nehodě ji na noze zůstal škaredě sedřený šrám.
A co čert nechtěl, objevily se v něm bakterie, které způsobily zánět žil. Jak to bývá zvykem, aby toho nebylo málo, standartní léčba nezabrala a tyto obludy nezabila. Zánět žil se se tak rozšířil do celého lýtka. Pak se táhl dlouhý boj o nohu. Už asi tušíte, jak to dopadlo. Vše zkomplikovala celková otrava organizmu,
a tak nožka musela pryč.

Darča se však nevzdává a svého sportovního ducha nezapře. Díky své vytrvalosti, vnitřní síle a odhodlání se ji podařilo získat místo na běžeckém kempu.

Ano, na B–Ě–Ž–E–C–K–É–M kempu v Itálii, kde ji naučí správně běhat se sportovní protézou. Taková noha však něco stojí a aby ji mohla vlastnit rozhodli jsme se přispět troškou do mlýna. A vyzvat k tomu i vás.

Darča miluje zvířata a s přítelem, který se jmenuje Ptáček (haha) chovají tři kočky. Zbožňuje želvy a v sobě skrývá neskutečnou sílu jednorožce. Proto jsme se spojili s ilustrátorkou Natálii Březinovou @Nat_sleepwalker, která nakreslila tohoto jednorožce.Návrh bez názvu

Výtěžek  prodeje ze všech produktů s jednorožcem označených #jetonanohu půjde právě na novou sportovní protézu. Štěstí si za peníze nekoupíš, ale radost si můžeš udělat, a to hned několikrát! Tak neváhej a pořiď si cokoliv s tímto veselým motivem.  Ať už to bude nákrčník, čelenka, cokoliv vše poputuje na nohu.

Jaká je cílová částka? Celkem 130 000 Kč. Kromě koupí produktů, můžete Darču podpořit startem na Galago trailový běžecký pohár.