Reklamace | Odstoupení od smlouvy

Reklamační řád

Nikdo není dokonalý a chybička se může vloudit. Nemělo by se to stávat, ale kdyby náhodou… Hrajeme fair-play!

 

Reklamace: Vy vdechujete život našim produktům, proto se nám nebojte říct, pokud nejste spokojení s kvalitou výrobku. Chceme vám dělat radost, a tak jsme rádi za každou zpětnou vazbu. Budeme se snažit vyjít vám vstříc, ale jistě chápete, že ne každý problém je výrobní vadou.

Vyplňte a zašlete nám prosím následující formulář: 

FORMULÁŘ PRO UPLATNĚNÍ REKLAMACE

 

Odstoupení od smlouvy: Na druhý pohled už to nebyla láska? To se občas stane. Ze zákona máme 14denní povinnost vyměnit vám zboží nebo vrátit peníze bez udání důvodu. Prosíme o zaslání nepoškozeného a nenošeného zboží na adresu:

Marta Čtvrtníčková, Gorazdova 91/2, 602 00 Brno, + 420 776 332 755. Přibalte poznámku s číslem vaší objednávky, jménem, adresou a přáním, zda chcete výrobek vrátit nebo vyměnit. Prosíme také o zaslání emailu na marta@galago.cz a do předmět uveďte: „Vrácení“/„Výměna“ a číslo objednávky. Peníze vám vrátíme pouze ve fakturované výši, tj. cena výrobku a poštovné. Poštovné k nám hradíte vždy vy.

Pro zjednodušení jsme pro vás připravili formulář, který si můžete stáhnout zde:

FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení