Novinka Tip Ušito v ČR

Perforovaná funkční čelenka - Vlny

289 Kč
Skladem (4 ks)

Perforovaná čelenka je vhodná na jakoukoliv aktivitu v teplých měsících, kdy už se nehodí celoroční, podrží Tě letní. Ideální je na běh nebo pod helmu na kolo. Zkrotí vlasy a pot už Ti nepoteče proudem do očí. 

Výška čelenky: 8 cm

Obvod čelenky: 47 cm

Velikost: Univerzální

Materiál: 100 % Polyester

Životnost čelenek prodloužíte když je budete prát na 30 °C, nebudete je žehlit ani sušit v sušičce a nedopřejete ji aviváž.

Nejlépe ji stačí vymáchat v ruce v teplé vodě.  

Děrovaná čelenka je doplněk zejména do teplých dní. Chrání oči před potem, uši před větrem a obličej před šimráním z vlasů. Je lehká. Netřepí se a hodí se na všechny sportovní aktivity. Ideální je na dlouhé, ale i krátké běhy či pod helmu na kolo.

Živo v lese nakreslila ilustrátorka Markét Ilustrace (Markéta Rokoská). Ilustrace je inspirována lesem Moravského krasu, kde na vás při běhu kouká zvědavá, ale plachá laň. Mezi stromy se nesou zvuky jejich ozdravování panem doktorem Datlem. No a na větvičce sedí přidrzlá veverka, která z výšku pozoruje, jak už do kopce melete z posledních sil. Kombinace odstínů zelené vás však dostane opět do zenu, načerpáte potřebnou energii a zvládnete všechny překážky včetně popadaných stromů na lesních cestičkách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: